English Camp Gdynia 2023

W tym roku nasze wakacyjne wydarzenie znów wraca do Gdyni. Koniecznie zarezerwuj sobie wolne między 9-15 lipca by spotkać się z Amerykanami i w luźnej, wesołej atmosferze podszkolić swój angielski.

Jeśli jeszcze nie wiesz czym jest English Camp, mamy tu kilka informacji dla Ciebie!

English Camp jest wydarzeniem dziennym dla młodzieży w wieku 14-19 lat. Prowadzony przez polsko-amerykańską kadrę, która zadba o czas sportu, relacji, a także nauki.

Program obejmuje lekcje angielskiego na 3 poziomach zaawansowania z udziałem gości z zagranicy, którzy prowadzą zajęcia (około 3h dziennie), w bardzo przyjemny dla młodzieży sposób.

Czas pełen rozmów w języku angielskim, wykładów opartych o wartości chrześcijańskie, amerykańskich słodyczy i zabawy. Przewidzieliśmy wiele niespodzianek atrakcji i wieczorów tematycznych.

Jesteśmy jedną z wielu grup w Polsce i jedną z ponad 150 w Europie, które organizują English Camp z native-speakerami ze Stanów Zjednoczonych.

Wydarzenie jest oparte o wartości chrześcijańskie.

English Camp Gdynia organizowany jest przez grupę młodzieżową K3, która jest częścią Kościoła Chrześcijan Baptystów w Gdyni oraz przez Stowarzyszenia Fala, które działają z młodzieżą od wielu lat.

Więcej szczegółów niebawem!

szczegóły

data:

09 lipca 2023

godzina:

10:00

miejsce

adres:

Gdynia

Kontakt

Osoby prowadzące:

Mateusz Nowacki

telefon:

668-283-520

×