Grupa biblijna

DLA KOGO SĄ TE SPOTKANIA?
Nasze poniedziałkowe spotkania są dla każdego. Zarówno dla osób uważających się za chrześcijan, jak i dla tych, którzy zastanawiają się nad istnieniem Boga. Jeśli chodzi o wiek uczestników to mamy u siebie osoby od wieku studenckiego do emerytalnego i w bardzo różnych sytuacjach życiowych. Niezależnie od tego czy jesteś singlem lub rodzicem oraz czy jesteś rodowitym Gdynianinem czy dopiero się tu przeprowadziłeś – zapraszamy. Każde spotkanie jest otwarte i z radością witamy nowe osoby.


CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?
Na początku spotkania poznajemy się, pijemy dobrą kawkę i rozmawiamy na luźne tematy. Następnie omawiamy kolejny fragment z Pisma Świętego i wyciągamy z niego to, co najcenniejsze. Jeśli chcesz tylko przysłuchiwać się dyskusji i nie brać czynnego udziału to jesteś wciąż mile widziany. Na końcu dzielimy się naszymi radościami i smutkami z danego tygodnia oraz modlimy się - obie rzeczy są dobrowolne i każdy podejmuje się ich tylko wtedy, gdy wypływają z serca.


CO ZROBIĆ, GDY NIE ZNASZ TAM NIKOGO?
Bez krępacji przyjdź chwilę wcześniej lub punktualnie na spotkanie i naturalnie poznasz ludzi, którzy powoli będą się zbierać w sali. Przy wspólnej herbacie i ciastku szybko załapiesz z kimś kontakt. Jeśli przed przyjściem chciałbyś poznać więcej szczegółów na ten temat, skontaktuj się z pastorem Mateuszem (kontakt poniżej).


Nie krępuj się, przyjdź, a my z chęcią spędzimy z Tobą czas :)

szczegóły

data:

24 czerwca 2024

godzina:

18:00

miejsce

adres:

81-324 Gdynia
ul. Karpacka 3A

Kontakt

Osoby prowadzące:

Mateusz Nowacki

telefon:

668-283-520‬

07
lip 2024
Godz. 15:00

Obóz rodzinny

×